Główna -> baza noclegowa -> Hotel Eljot***

Hotel Eljot***

Hotel położony jest wśród żywicznych, sosnowych lasów, w zdrowym klimacie. Oferuje noclegi w 19 pokojach dwuosobowych, z łazienkami, TV i łączem internetowym, ze śniadaniem lub bez.
W hotelu działa też restauracja, z salą restauracyjno-bankietową, gotową pomieścić nawet 100 osób – doskonałą na organizację kameralnych wesel czy spotkań integracyjnych. Restauracja serwuje potrawy kuchni polskiej i nie tylko, codziennie w godzinach od 12.00 do 21.00.
Miła hotelowa obsługa zaprasza na majówki, ogniska, kuligi, zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Ci pierwsi mogą liczyć na zniżki przy pobycie dłuższym niż 3 dni, zaś grupy zorganizowane przy liczbie osób powyżej 25.

Obok hotelu działa też ośrodek wypoczynkowy oferujący noclegi w domkach campingowych, otwarty głównie dla rodzin z dziećmi, ze specjalną ofertą na pobyty tygodniowe. Do  dyspozycji gości ośrodek oferuje:
– 6 domków 4-os., 2 pokojowych, z łazienkami, aneksem kuchennym – czajnikiem, lodówką, naczyniami stołowymi oraz TV i radiem-cd
– 6 domków 2-os. z łazienkami, aneksem kuchennym oraz TV i radiem-cd.

Dodatkowo ośrodek posiada pokoje w pawilonie: 2 pokoje 3-osobowe i 3 pokoje 2-osobowe wyposażone w TV, radio-cd, czajnik, lodówkę i naczynia stołowe, ze wspólnymi łazienkami.

miejsce na mapie

Wirtualny spacer

Pogoda w Końskich

Pogoda Końskie z serwisu