OSiR

Całoroczny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sielpi, położony w odległości 50 m od plaży, to obiekt  turystyczny i rekreacyjny, ale również  idealne miejsce dla małych i dużych spotkań biznesowych. Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje swoim gościom wczasy, pobyty kilkudniowe i weekendowe, konferencje, szkolenia i sympozja, kolonie dla dzieci, obozy sportowe i  żeglarskie, wycieczki szkolne oraz dla firm,  zielone i białe szkoły, przyjęcia okolicznościowe.

Na życzenie gości OSiR w Sielpi przygotowuje  propozycje wycieczek turystycznych po okolicy oraz w dalsze regiony województwa świętokrzyskiego. Pomaga przy rezerwacji usługi przewodnickiej po terenie Gór Świętokrzyskich oraz usług transportowych.

Goście do swojej dyspozycji mają stołówkę, salę bankietową, kawiarnię z bilardem, salę z możliwością prowadzenia zajęć lekcyjnych, salę dyskotekową z nagłośnieniem i możliwością prowadzenia w niej zajęć rekreacyjnych oraz salę do tenisa stołowego.

Na terenie Ośrodka znajduje się parking, miejsce na ognisko i grilla oraz boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę siatkową, koszykową.

Ośrodek  OSiR, dysponuje dodatkowo dwoma pawilonami hotelowymi (po 48 miejsc każdy) w pokojach 2 i 4 osobowych (w tym typu studio) oraz drewnianymi domkami 4,5,6,7 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym.

miejsce na mapie

Wirtualny spacer

Pogoda w Końskich

Pogoda Końskie z serwisu